🇵🇱️ Klubowy Puchar Polski w Pływaniu w Płetwach Runda I 🇵🇱️
Pierwsze starty w tym roku za nami, jak zawsze mamy powody do dumy 💪
Pływacy Rekina nie zawiedli !!
Zawody były jednocześnie udanym debiutem najmłodszej grupy zawodników,
Dla których była to szansa na nowe doświadczenia, oraz pierwsze oficjalne rekordy życiowe!

➡️Naszym zawodnikom udało się zdobyć 18 medali !!!!💪
🥇9 złotych
🥈3 srebrnych
🥉6 brązowych
➡️Podczas naszych dwudniowych startów na KPP w Kościerzynie,
zawodnicy Rekina poprawili wiele rekordów życiowych,
oraz ustanowili nowe rekordy klubowe💪💪💪
Udało się również ustanowić nowy Rekord Polski 🇵🇱
na dystansie 400m BF
Po raz kolejny dokonał tego🦈Smoszna Wiktor ‼️‼️‼️💪💪💪
Wyniki szczegółowe 🇵🇱️Klubowego Pucharu Polski I 2023🇵🇱️
🦈SMOSZNA Wiktor gr. C (14-15lat)
🥇50m BF 21.38 złoty medal -Nowy rekord klubu!
🥇100m BF 47.18 złoty medal
🥇200m BF 1:44.69 złoty medal -Nowy rekord klubu!
🥇400m BF 3:46.89 złoty medal -Nowy rekord klubu! oraz…..
➡️😱‼️Nowy Rekord Polski ‼️🇵🇱
🦈SZCZYGIEŁ Weronika gr. C (14-15lat)
🥈50m PW 20.28 srebrny medal -Nowy rekord klubu!
🥇50m PP 20.79 złoty medal -Nowy rekord klubu!
🥇50m BF 23.19 złoty medal
🥇100m PP 46.27 złoty medal -Nowy rekord klubu!
🦈PUKAS Mikołaj gr. B (16-17lat)
🥈50m AP 17.99 srebrny medal
🥈50m PP 20.07 srebrny medal
🥇200m PP 1:38.77 złoty medal
🥉400m PP 3:58.57 brązowy medal
🦈SZEWCZUK Leon gr. E (do lat 11)
🥉50m PP 30.16 brązowy medal
🥉100m PP 1:04.38 brązowy medal
🥉200m PP 2:26.79 brązowy medal
🥇 400m PP 4:58.66 złoty medal
🦈TABASZEWSKI Szymon gr. C (14-15lat)
50m PP 22.32 miejsce 6
100m PP 49.87 miejsce 7
200m PP 1:59.47 miejsce 5
🥉400m PP 4:14.33 brązowy medal
🦈Kępa Kacper gr. E (do lat 11)
🥉100m BF 1:09.97 brązowy medal
200m BF 2:42.66 miejsce 5
25m PW 12.99 miejsce 6
🦈SZEWCZYK Jakub gr. D (12-13 lat)
50m PP 24.64 miejsce 8
100m PP 56.93 miejsce 10
100m BF 55.96 miejsce 8
🦈SADOWA Oliwia gr. C (14-15lat)
100m PP 54.44 miejsce 8
200m PP 2:06.93 miejsce 6
100m BF 1:01.22 miejsce 10
🦈GÓRKA Zofia gr. E (do lat 11)
50m PP 36.93 miejsce 5
50m BF 34.90 miejsce 9
100m PP 1:22.71 miejsce 5
🦈REJNO Tamara gr. E (do lat 11)
50m PP 33.76 miejsce 4
100m PP 1:20.24 miejsce 4
50m BF 34.28 miejsce 7
100m BF 1:20.58 miejsce 11
🦈ROZIEL Nina gr. E (do lat 11)
50m PP 36.94 miejsce 6
100m PP 1:33.47 miejsce 6
50m BF 37.98 miejsce 12
100m BF 1:26.40 miejsce 15
🦈BIAŁOSKURSKA Hanna gr. E (do lat 11)
50m PP 43.81 miejsce 17
100m PP 1:56.56 miejsce 8
50m BP 41.91 miejsce 19
🦈SKRZYPCZUK Mikołaj gr. E (do lat 11) |
50m PP 35.87 miejsce 5
50m BF 36.11 miejsce 10
100m BF 1:14.95 miejsce 7
🦈HARASHCHENKO Maria gr. E (do lat 11)
50m PP 43.06 miejsce 14
100m PP 1:38.16 miejsce 7
50m BF 42.66 miejsce 21
🦈KALINOWSKI Mateusz gr. E (do lat 11)
50m PP 45.01 miejsce 7
100m PP 1:41.71 miejsce 7
50m BF 42.33 miejsce 15
100m BF 1:27.96 miejsce 12
🦈SKOWROŃSKI Nikodem gr. D (12-13 lat)
50m PP 32.42 miejsce 8
100m PP 1:15.52 miejsce 8
100m BF 1:14.26 miejsce 22
🦈Sztafeta KAT. JUNIOR MIKST 4x50m PP w składzie:
🦈REJNO Tamara 34.18
🦈GÓRKA Zofia 37.54
🦈KĘPA Kacper 29.87
🦈SZEWCZUK Leon 29.78
z czasem 2:11.37 – Miejsce 6
🦈Sztafeta KAT. Junior Mikst 4x50m BF w składzie:
🦈REJNO Tamara
🦈GÓRKA Zofia
🦈Kępa Kacper
🦈Szewczuk Leon
Czas 2:12.62 – miejsce 7
🦈Sztafeta KAT. OPEN Mikst 4×50 BF w składzie:
🦈Sadowa Oliwia 26.78
🦈Szczygieł Weronika 23.10
🦈Smoszna Wiktor 21.49
🦈Pukas Mikołaj 21.55
Czas 1:32.92 – miejsce 9
Dziękujemy Trenerowi, oraz składamy
wielkie gratulacje
dla wszystkich zawodników.
A w szczególności na debiutantów, którzy pierwszy raz mieli szansę na reprezentowanie naszego klubu na zawodach krajowych
Hej Rekin!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *