Jeden weekend, jeden basen, dwóch zawodników, dwie imprezy, 24 medale, w dużym skrócie tak można opowiedzieć zmagania, które odbyły się w Olsztynie 19 i 20 stycznia. Podczas równoległych imprez, nasi zawodnicy: Karol Grudziński oraz Wiktor Smoszna osiągnęli ogromny sukces; zdobyli w trakcie dwóch dni 24 medale, z czego 19 krążków było złotych, a 5 srebrnych.

Podczas konkurencji Open Baltic Chamiponship

Karol Grudziński zdobył złoty medal na dystansach: 50bf, 800pp, 200pp, 100bf,a srebro na 50pp i 100pp

Natomiast Wiktor na dystansach: 400bf, 200bf, 200pp, 100pp, 400pp, a srebrny na 50bf.

Ponadto zawodnicy Rekina byli najmocniejsi w swoich grupach wiekowych: Wiktor gr. E (do11lat) oraz Karol gr.D (12-13lat)

W samych statystykach medalowych UKS Rekin Wrocław zajął aż 7 miejsce wśród 23 startujących klubów z Polski, Litwy, Estonii i Białorusi, co daje doskonały wynik zważając na dwuosobowy skład.

Podczas konkurencji I rundy Klubowego Pucharu

Karol Grudziński zdobył złoty medal na dystansach: 50bf, 50pp, 800pp, 200pp, 100bf,a srebro na 100pp

Dodatkowo obu zawodników stanęło na najwyższym miejscu podium w wieloboju punktowym, Wygrali swoje grupy wiekowe i dostali puchary

Łącznie w obu imprezach w Olsztynie, Rekiny zdobyły 24 medale, w tym 19 złotych i 5 srebrnych!!! A biorąc pod uwagę iż jest to osiągnięcie tylko dwóch chłopaków z UKS Rekin – jest wynikiem fantastycznym!

Następne zawody dopiero w kwietniu, lecz nie odpuszczamy, część zawodników wyjeżdża na obóz, a zaraz po feriach znów zaczynamy trenować na basenie przy szkole sp.50