W miniony weekend braliśmy udział w zawodach na basenie Uniwersyteckiego Centrum Sportowego w Toruniu.
była to już IV Runda Klubowego Pucharu Polski 2019

Podczas dwudniowych zmagań na pływalni, skromna ale zarazem bardzo mocna, siedmioosobowa drużyna Rekina, wywalczyła bardzo dobre 6 miejsce w punktacji drużynowej, oraz aż 3 miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów
(na 15 klubów biorących udział w zawodach)

Naszym zawodnikom udało się zdobyć aż 21 medali !!!!
🥇14 złotych
🥈4 srebrne
🥉3 brązowe

oraz Uwaga‼️, udało się ustanowić aż dwa,
nowe Rekordy Polski 💪 ‼️!!
w najmłodszej grupie wiekowej ‚E’ (11 lat i młodsi)💪
Oba rekordy, na 200m i 400m Bifins,
poprawił ten sam zawodnik Rekina!
🦈 Wiktor Smoszna 💪💪💪

Najlepszymi zawodnikami w swoich grupach zostali:
🦈Weronika Szczygieł miejsce 1 💪
🦈Wiktor Smoszna miejsce 1 💪
🦈Karol Grudziński miejsce 2 💪
🦈Mikołaj Pukas miejsce 3 💪

Ponad to, nasi zawodnicy ustanowili wiele osobistych rekordów życiowych, oraz kilka rekordów klubowych 💪

Dodatkowo Nasze najmłodsze zawodniczki,
🦈Karolina Głębocka, oraz 🦈Milena Palczak,
znacząco poprawiły swoje rekordy życiowe,💪
co bardzo dobrze rokuje na przyszłość!💪

Wyniki szczegółowe IV Rundy Klubowego Pucharu Polski 2019

🦈Wiktor Smoszna gr. E (11 lat i młodsi)
🥇200m pp 1:59.64 złoto!
🥇400m bf 4:24.50 złoto! – nowy Rekord Polski‼️
🥇200m bf 2:05.87 złoto! – nowy Rekord Polski‼️
🥇400m pp 4:12.18 złoto! – rekord klubu UKS Rekin

🦈Weronika Szczygieł gr. E (11 lat i młodsi)
🥇50m bf 26.30 złoto! – rekord klubu UKS Rekin
🥇100m bf 59.34 złoto! – rekord klubu UKS Rekin
🥈100m pp 59.12 srebro
🥉200m pp 2:17.44 brąz

🦈Mikołaj Pukas gr. D (13 lat i młodsi)
🥇100m bf 52.89 złoto!
🥉100m pp 49.28 brąz
🥇200m pp 1:51.19 złoto!
🥇200m bf 1:56.18 złoto!

🦈Karol Grudziński gr. D (13 lat i młodsi)
🥇50m bf 22.77 złoto!
🥈50 pp 20.21 srebro – rekord klubu UKS Rekin
🥇400m bf 4:07.05 złoto! – rekord klubu UKS Rekin
🥈100m pp 45.75 – srebro

🦈Nikola Bilińska gr. C (15 lat i młodsi)
🥇100m pod wodą 50,97 złoto!
100m bf 56.27 – miejsce 6
🥉100m pp 49.85 brąz
🥈200m pp 1:51.17 srebro

🦈Milena Palczak gr. E (11 lat i młodsi)
50m bf 30,85 – miejsce 8
100m bf 1:10.58 – miejsce 8
100m pp 1:08.51 – miejsce 8
200m pp 2:25.76 – miejsce 8

🦈Karolina Głębocka gr. E (11 lat i młodsi)
50m bf 33,38 – miejsce 14
50m pp 32.85 – miejsce 10
100m bf 1:14.88 – miejsce 13
100m pp 1:12.18 – miejsce 10

Sztafeta 4×50 bf MIX w składzie:
🦈PALCZAK, Milena 31.21
🦈SZCZYGIEŁ, Weronika 27.02
🦈PUKAS, Mikołaj 23.88
🦈GRUDZIŃSKI, Karol 22.35
Miejsce 1 🥇złoty medal !!

Sztafeta 4×50 PP MIX w składzie:
🦈PALCZAK, Milena 29.75
🦈SZCZYGIEŁ, Weronika 25.37
🦈PUKAS, Mikołaj 20.88
🦈GRUDZIŃSKI, Karol 20.20
Miejsce 1 🥇złoty medal !!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *