Duży sukces UKS REKIN WROCŁAW SP50 !!

Mistrzostwa Polski 2019 🇵🇱
+Klubowy Puchar Polski runda II 🇵🇱
6-7.04.2019r Podsumowanie.

w Miniony weekend nasz klub reprezentowało 12stu zawodników,
w tym cztery debiutujące zawodniczki w najmłodszej kategorii wiekowej.

w ciągu dwóch dni zawodów REKINY zdobyły łącznie 22 medale💪💪💪
15 złotych 🥇
5 srebrnych 🥈
2 brązowe 🥉

Udało się również ustanowić nowy
🇵🇱️REKORD POLSKI🇵🇱💪💪💪
na dystansie 400m bifins w kategorii E (do 11lat) chłopców.
Już drugi raz dokonał tego 🦈Wiktor Smoszna💪💪💪

w Klasyfikacji najlepszego zawodnika zawodów:
🦈SMOSZNA Wiktor 1 miejsce w gr E 🏆
🦈GRUDZIŃSKI Karol 1 miejsce w gr D 🏆
🦈SZCZYGIEŁ Weronika 1 miejsce w gr E 🏆

Natomiast w klasyfikacji medalowej zajęliśmy bardzo dobre piąte miejsce! 💪💪💪

Wyniki szczegółowe:

🦈Smoszna Wiktor kat.E
100m SF – 57.17 złoto!🥇
200m SF – 2:02.89 złoto!🥇 nowy rekord klubu!
400m SF – 4:16.01 złoto!🥇 nowy rekord klubu!
50m BF – 26.88 srebro🥈
200m BF – 2:09.56 złoto!🥇
➡️400m BF -4:30.37 złoto!🥇 nowy REKORD POLSKI🇵🇱
💪💪💪

🦈Grudziński Karol kat.D
50m SF – 20.40 srebro🥈
100m SF – 44.82 srebro🥈 nowy rekord klubu!
200m SF – 1:43.46 złoto!🥇 nowy rekord klubu!
50m BF – 23.34 złoto!🥇
100m BF – 53.13 złoto!🥇
200m BF – 1:58.71 złoto!🥇

🦈Szczygieł Weronika kat.E
50m SF 25.97 złoto!🥇
100m SF 1:00.32 brąz🥉
200m SF 2:12.66 złoto!🥇
50m BF 27.77 złoto!🥇
100m BF 1:01.90 złoto!🥇
200m BF 2:25.23 srebro🥈 nowy rekord klubu!

🦈Pukas Mikołaj kat.D
50m SF 23.73 -5
100m SF 52.54 -4
200m SF 2:05.00 brąz🥉
50m BF 26.58 -6
100m BF 58.18 -6
200m BF 2:05.22 srebro🥈

🦈Szczepaniak Bartek kat.D
50m SF 24.82 -7
100m SF 54.67 -5
200m SF 2:07.07 -4
50m BF 28.01 -14
100m BF 1:01.43 -11
200m BF 2:14.57 -10

🦈Szczepaniak Maciej Kat.C
50m BF 23.48 -10
100m BF 52.70 – 9
200m BF 1:58.60 -10
50m SF 21.22 -9
100m SF 45.89 -6
200m SF 1:45.46 -4

🦈Tabaszewski Szymon kat.E
50m SF 29.69 -6
100m SF 1:06.42 -5
50m BF 32.11 -13
100m BF 1:13.37 -10
200m BF 2:38.33 -7

🦈Buchla Michał kat.D
50m SF 27.39 -13
100m SF 1:02.38 -11
100m BF 1:08.06 -20
50m BF 29.70 -21
200m BF 2:27.08 -19

🦈Bilińska Oliwia kat.D
50m SF 26.24 -11
100m SF 1:00.69 -11
50m BF 31.89 -29
100m BF 1:12.37 -23

🦈Palczak Milena kat.E
50m SF 31.59 -13
100m SF 1:10.72 -8
50m BF 31.78 -12
100m BF DSQ

🦈Głębocka Karolina kat.E
50m SF 31.89 -15
100m SF 1:12.70 -9
50m BF 34.68 -22
100m BF DSQ

🦈Sadowa Oliwia
50m SF 32.62 -18
100m SF 1:13.54 -10
50m BF 34.45 -20
100m BF 1:20.53 -17

Sztafety REKINA:

🏆Chłopców, 4×100 BF, kategoria D, 13 lat i młodsi
Miejsce 1 z czasem 3:52.56 -złoty medal!🥇
🦈SZCZEPANIAK Bartek 1:01.34
🦈SMOSZNA Wiktor 1:00.35
🦈PUKAS Mikołaj 59.21
🦈GRUDZIŃSKI Karol 51.66

🏆Chłopców, 4×100 SF, kategoria D, 13 lat i młodsi
Miejsce 1 z czasem 3:29.89 – złoty medal!🥇
🦈SZCZEPANIAK Bartek 55.16
🦈SMOSZNA Wiktor 57.91
🦈PUKAS Mikołaj 52.24
🦈GRUDZIŃSKI Karol 44.58

Mieszane, 4×50 BF 13 lat i młodsi
UKS Rekin Wrocław 1:48.68 miejsce 4
🦈SZCZYGIEŁ Weronika 27.30
🦈BILIŃSKA Oliwia 31.20
🦈PUKAS Mikołaj 26.61
🦈GRUDZIŃSKI Karol 23.57

Dziewcząt, 4×100 SF, 13 lat i młodsi
UKS Rekin Wrocław 4:36.91 miejsce 8
🦈GŁĘBOCKA Karolina 1:13.56
🦈SADOWA Oliwia 1:13.48
🦈PALCZYK Milena 1:10.42
🦈SZCZYGIEŁ Weronika 59.45

Zawodnikom oraz trenerowi gratulujemy bardzo udanych startów!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *