Spis rekordów klubu UKS Rekin do 01.01.2020

Kobiety – grupa E

25pw

00:10.78

Weronika Szczygieł

2019

Chodzież

50pp

00:24.65

Weronika Szczygieł

2019

Gliwice

100pp

00:55.48

Sylwia Kempa

200pp

02:03.86

Joanna Sarna

2007

Jastrzębie Zdrój

400pp

04:24.69

Joanna Sarna

2007

Jastrzębie Zdrój

50bf

00:26.23

Weronika Szczygieł

2019

Chodzież

100bf

00:59.34

Weronika Szczygieł

2019

Toruń

200bf

02:22.18

Weronika Szczygieł

2019

Kościerzyna

400bf

 

 

Mężczyźni – Grupa E

25pw

00:10.53

Wiktor Smoszna

2019

Chodzież

50pp

00:24.18

Wiktor Smoszna

2019

Chodzież

100pp

00:54.86

Wiktor Smoszna

2019

Chodzież

200pp

01:59.20

Wiktor Smoszna

2019

Kościerzyna

400pp

04:07.28

Wiktor Smoszna

2019

Gliwice

50bf

00:26.33

Wiktor Smoszna

2019

Chodzież

100bf

00:59.30

Wiktor Smoszna

2019

Gliwice

200bf

02:05.87(RP)

Wiktor Smoszna

2019

Toruń

400bf

04:24.50(RP)

Wiktor Smoszna

2019

Toruń

 

 

Kobiety – grupa D

25pw

00:10.03

Matylda Jopp

2012

Oborniki Wielkopolskie

100pw

00:45.70

Agnieszka Stachowiak

2011

Wrocław

50pp

00:22.05

Joanna Sarna

2009

Poznań

100pp

00:48.36

Joanna Sarna

2009

Poznań

200pp

01:49.66

Joanna Sarna

2009

Poznań

400pp

04:05.17

Joanna Sarna

2009

Poznań

800pp

08:26.07

Joanna Sarna

2009

Poznań

50bf

00:25.74

Matylda Jopp

2012

Jastrzębie Zdrój

100bf

00:54.91

Nikola Bilińska

2018

Kościerzyna

200bf

02:00.36

Nikola Bilińska

2018

Kościerzyna

400bf

04:29.57

Nikola Bilińska

2018

Kościerzyna

 

 

Mężczyźni – Grupa D

25pw

00:09.50

Wiktor Smoszna

2020

Jastrzębie Zdrój

100pw

00:49.49

Rafał Siwicki

2015

Jastrzębie Zdrój

50pp

00:20.21

Karol Grudziński

2019

Toruń

100pp

00:44.82

Karol Grudziński

2019

Olsztyn

200pp

01:43.46

Karol Grudziński

2019

Olsztyn

400pp

03:57.48

Mikolaj Pukas

2019

Chodzież

800pp

08:31.49

Karol Grudziński

2018

Gliwice

50bf

00:22.68

Karol Grudziński

2019

Chodzież

100bf

00:49.77

Rafał Siwicki

2015

Jastrzębie Zdrój

200bf

01:50.28

Oliwier Gawron

2016

Kościerzyna

400bf

04:04.39

Karol Grudziński

2019

Chodzież

 

 

Kobiety – Grupa C

50pw

00:20.62

Matylda Jopp

2013

Olsztyn

100pw

00:43.76

Sylwia Kempa

2006

Moskwa

400pw

03:47.83

Agnieszka Stachowiak

2013

Olsztyn

800pw

08:11.48(RP)

Agnieszka Stachowiak

2013

Kościerzyna

50pp

00:20.86

Joanna Sarna

2010

Świętochłowice

100pp

00:47.91

Sylwia Kempa

200pp

01:45.76

Joanna Sarna

2011

Jastrzębie Zdrój

400pp

03:44.59

Joanna Sarna

2010

Świętochłowice

800pp

08:22.52

Agnieszka Stachowiak

2012

Gliwice

1500pp

16:12.52

Monika Zaręba

50bf

00:24.70

Joanna Sarna

2011

Kórnik

100bf

00:53.57

Matylda Jopp

2014

Olecko

200bf

02:02.39

Joanna Sarna

2010

400bf

04:29.57

Nikola Bilińska(gr.D)

2018

Kościerzyna

 

 

Mężczyźni – Grupa C

50pw

00:18.52

Rafał Siwicki

2016

Gliwice

100pw

00:45.06

Dominik Frankowski

2015

Jastrzębie Zdrój

400pw

04:03.64

Teodor Malinowski

2011

Świętochłowice

800pw

07:24.51(RP)

Wojciech Lipka

1998

Pescara

50pp

00:19.12

Rafał Siwicki

2016

Olecko

100pp

00:44.61

Marcin Sarna

200pp

01:41.00

Dominik Frankowski

2015

Jastrzębie Zdrój

400pp

03:40.91

Bartosz Kempa

800pp

08:07.62

Bartosz Kempa

1500pp

50bf

00:21.84

Rafał Siwicki

2016

Kościerzyna

100bf

00:46.55

Rafał Siwicki

2016

Kościerzyna

200bf

01:51.95

Rafał Siwicki

2016

Chodzież

400bf

04:04.39

Karol Grudziński(gr.D)

2019

Chodzież

 

 

Kobiety – Grupa B

50pw

00:19.64

Sylwia Kempa

2007

Ostrowiec Świętokrzyski

100pw

00:42.98

Sylwia Kempa

2007

Ostrowiec Świętokrzyski

400pw

03:47.83

Agnieszka Stachowiak(gr.C)

2013

Olsztyn

800pw

08:11.48

Agnieszka Stachowiak(gr.C)

2013

Kościerzyna

50pp

00:21.07

Joanna Sarna

2012

Oborniki Wielkopolskie

100pp

00:45.93

Joanna Sarna

2013

Trzebnica

200pp

01:38.90

Joanna Sarna

2013

Szczecin

400pp

03:35.63

Joanna Sarna

800pp

08:22.52

Agnieszka Stachowiak(gr.C)

2012

Gliwice

1500pp

16:12.52

Monika Zaręba

50bf

00:24.11

Matylda Jopp

2016

Chodzież

100bf

00:52.23

Matylda Jopp

2016

Kościerzyna

200bf

02:02.39

Joanna Sarna

400bf

04:29.57

Nikola Bilińska(gr.D)

2018

Kościerzyna

 

 

Mężczyźni – Grupa B

50pw

00:17.17

Marcin Sarna

2010

Świętochłowice

100pw

00:40.26

Maciej Filiński

2011

Wrocław

400pw

03:13.39

Wojciech Lipka

2001

Aguascalietes

800pw

07:04.23

Wojciech Lipka

2000

Saint Petersburg

50pp

00:17.90

Marcin Sarna

2010

Świętochłowice

100pp

00:40.43

Marcin Sarna

200pp

01:34.43

Marcin Sarna

2010

Świętochłowice

400pp

03:27.99

Paweł Bierć

800pp

08:07.62

Bartosz Kempa (gr.C)

1500pp

14:20.58

Wojciech Lipka

50bf

00:21.00

Maciej Filiński

2011

Świętochłowice

100bf

00:46.14

Marcin Sarna

200bf

01:45.77

Paweł Bierć

400bf

04:04.39

Karol Grudziński(gr.D)

2019

Chodzież

 

 

Kobiety – Grupa A

50pw

00:19.51

Natalia Uścinowicz

2011

Szczecin

100pw

00:42.98

Sylwia Kempa

400pw

03.47.87

Agnieszka Stachowiak

2013

Gliwice

800pw

50pp

00:20.61

Natalia Uścinowicz

2012

Kościerzyna

100pp

00:45.18

Natalia Uścinowicz

2011

Kórnik

200pp

01:43.38

Natalia Uścinowicz

2012

Kościerzyna

400pp

03:45.62

Sylwia Kempa

800pp

08:22.52

Agnieszka Stachowiak(gr.C)

2012

Gliwice

1500pp

16:12.52

Monika Zaręba(gr.B)

50bf

00:22.78

Natalia Uścinowicz

2011

Kórnik

100bf

00:50.38

Natalia Uścinowicz

2012

Oborniki Wielkopolskie

200bf

02:02.04

Matylda Jopp

2017

Gliwice

400bf

04:27.16

Matylda Jopp

2017

Gliwice

 

 

Mężczyźni – Grupa A

50pw

00:15.54

Bartosz Kempa

2012

Kościerzyna

100pw

00:34.19

Aleksander Polak

2001

Eger

400pw

02:50.13(RP)

Aleksander Polak

2002

Patra

800pw

06:20.14(RP)

Aleksander Polak

2004

Szanghaj

50pp

00:16.34

Bartosz Kempa

2016

Chodzież

100pp

00:36.89

Bartosz Kempa

2012

Kościerzyna

200pp

01:26.00

Aleksander Polak

400pp

03:19.98

Jakub Kłosiński

2012

Oborniki Wielkopolskie

800pp

07:23.31

Maciej Koźmiński

1500pp

14:20.58

Wojciech Lipka

50bf

00:19.21

Bartosz Kempa

2012

Kościerzyna

100bf

00:42.77

Bartosz Kempa

2012

Kościerzyna

200bf

01:40.59

Bartosz Kempa

2013

Kościerzyna

400bf

04:04.39

Karol Grudziński(gr.D)

2019

Chodzież